Pbw o2 Toz Temizleyici 50 gr

Stok Kodu: #
Stokta kalan son 98 ürün.

40.50 TL 35.00 TL
  • Ödeme seçenekleri için ürünü sepete atın

PBW O2: Kalıntı Bırakmayan Temizleyici

Bira ve Şarap üretiminin yanı sıra tüm meyve sebze suları sos uretim ekıpmanlarını  temizlemek için özel olarak geliştirilmiş olan PBW (Powdered Brewery Wash Oksijen), köpürmeyen ve alkali bazlı bir toz temizleyicidir. İ

Kullanımı

Hazırlayacağın her 1 litre çözelti için 4 çay kaşığı (12 g) PBW o2'yi ılık suda (50 Derece ) eritmelisin. Fırça veya sünger yardımıyla temizlemek istediğin yüzeylere uygulayabilir veya daldırma yöntemiyle temizleyeceğin aletleri 1 saat PBW o2'li su içinde bekletebilirsin. Kurumuş ve daha güç kirler için temizleyeceğin alet ve kapları 24 saat PBW'lu suda bekletebilirsin. Bekletme sonrasında fırça veya sünger kullanmana gerek kalmayacaktır. 

PBW+O2 ile temizlik yaptıktan sonra yüzeyleri temiz su ile durulamalısın . Durulamanın ardından yüzeyleri mikroptan arındırmak için HAZKAT SANITASYON SIVISI  kullanmalısın. PBW+O2 çözeltisi tekrar kullanıma uygun değildir.

PBW O2, sodyum metasilikat ve BAZ OKSİJEN içerir. Cilde, kauçuk contalara ve yumuşak metallere karşı zararsızdır. Biyolojik olarak doğada çözünür ve tesisat sistemlerine zarar vermez. Yutulması durumunda ağzı yıkayın fakat hastayı kusturmayın. Göze kaçması durumunda gözü bol suyla yıkayın.

 

Pbw o2 Toz Temizleyici 50 gr Ürüne ait yorumlarınızı yazınız

Lütfen E-Posta adresinizi doğru yazınız aksi taktirde yorumunuz yayınlanmayacaktır.