Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

Profesyonel Dijital Hasas Terazi - 0,01 gr hassasiyet -


125,00 TL  • USB GÜÇ KABLOLU YENİ MODEL
  • 2 ADET PİL VE USB KABŞOSU ILE YOLLANIR
  • 0,01 g tartım hassasiyeti: 0,01 gram ölçüm hassasiyeti ile mayadan şerbetçi otuna birçok bileşeni doğru miktarda tartabilirsiniz.
  • 2 AAA pil ile çalışma: Ürünle birlikte gelen 2 AAA pil (ince kumanda pili) ile çalışan ve prize takılmaya ihtiyaç duymayan bu teraziyi bira yaparken hammaddelerin hemen yanı başında kullanabilirsiniz.
  • Kalibre edilebilme: Piyasadaki benzerlerinden farklı olarak bu terazi gerektiğinde standart ağırlıklar ile kalibre edilip tartım doğruluğu ayarlanabilir yapıdadır.

Arka aydınlatmalı geniş LCD ekran, otomatik kapanma, dara alma, parça sayma gibi ek fonksiyonları ile oldukça kullanışlı olan bu dijital terazi, evde bira yaparken kullandığınız tariflerde gereken bileşenleri doğru ve hassas biçimde ölçmenizi sağlayacaktır.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.