Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

Hazkat Şarap Likör ve Rakı için Meşe Yongası 20 G


23.00 TLÖZELLİKLE ŞARAP YAPIMINDA MEŞE FICI LEZZETINI GECIRMEK ICIN KULLANILIR EN AZ 5 YILLIK ŞARAP FICILARINDAN İMAL EDILEN MEŞE YONGALARIMIZ TAT KOKU VE RENK VERMEK İÇİN BİRÇOK ALKOLLU YA DA ALKOLSÜZ İÇECEKLERDE KULLLANILABILIR

KULLANIM ÖNERISI

UYGULANACAK FORMULE GÖRE YETERLI MIKTAR FERMENTASYONU TAMAMLANMIS SON URUNE EKLENMEK SURETI ILE 12 SAAT İLA 5 GÜN ARASINDA AROMA AMAÇLI KULLANILABILIR MAKSIMUM YOGUNLUK İÇİN BU SURE UZATILABILIR.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.