Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

COLD BREW % 100 NATUREL ŞEKERSİZ


9.50 TLCOLD BREW SOĞUK DEMLEME 6 LI SET İTHAL BREZİLYA KAHVESININ TROPIKAL NOTALARDA DÜŞÜK ASİDİK BİR YAPIDA GÖVDELI YAPISI KORUNARAK 24 SAAT BOYUNCA ÖZENLE DEMLENMİŞTİR ÜRÜNLERİMİZ GÖRSELDEKİ GİBİ YOLLANIR

İSTENIRSETATLANDIRICI KREMA SÜT BOL BUZ YA DA KAHVE ŞURUPLARIYLA TÜKETİLEBİLİR ŞİŞELER BOZULMAZ ETİKETLİDİR YIKANABILIR BUZLU KOVADA YADA SUDA BOZULMA, CIKMA YAPMAZ ÜETİM TARİHİ VE T.E.T.T. ŞİŞE UZERINDE YAZMAKTADIR BUZDOLABINDA MUHAFAZA EDILMELIDIR BAŞTAN KAHVEMIZIN MÜDAVİMİ OLACAKSINIZ.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.