Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

Bira Şarap Meyve Suyu Berraklaştırıcı 100 ML


40.00 TLBirada durultma ve stabilite sağlayan Biersol berraklaştırıcı şu özelliklere sahiptir:

  • Bulanıklığa ve soğuk bulanıklığına (chill haze) neden olan protein ve fenolik bileşiklerin çökmesini sağlar.
  • Köpük dayanımına ve tada katkısı olan proteinlerin çökmesine sebep olmaz.
  • Sıkı bir tortu oluşturur.
  • Hayvansal bir ürün olmadığı için veganlar tarafından kullanılabilir.
  • Biranın tat, koku, köpük ve rengini etkilemez.

Piyasada kizelsol, klarisil gibi adlar altında satılan düşük kaliteli, düşük saflıkta ve markasız çöktürücülerden farklı yapıdadır!

  • Şarap için değil, şerbet ve genç bira asitlik derecelerinde maksimum etki gösterecek şekilde, bira için özel olarak üretilmiştir.

Biersoll  berraklaştırıcının etken maddesi olan silika sol, gıda saflığında ve %30'luk kolloidal silisyum dioksit çözeltisidir. Etki prensibi, negatif elektrik yüküne sahip silisyum dioksitin pozitif yüklü protein ve fenolik bileşikleri kendine çekerek birlikte çökme yoluyla biradan uzaklaştırmasıdır. Silisyum dioksit tamamen çöktüğü için işlem sonunda biradan bütünüyle uzaklaşmaktadır.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.