Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

ŞARAP YAPIM SETİ 5 LT İÇİN


45,00 TLHOBİ ŞARAP YAPIM SETİMİZ 

----profesyonel şarap atolyelerınde kullanılan malzemeler uygun ölçülerde gramajlanıp paketlenmesıyle hazırlanmaktadır--

TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞININ ÖZEL İZNİ VE 5996 SAYILI GIDA TEBLİĞİNE UYGUN OLARAK  FİRMAMIZIN TR-06-K-068891 GIDA PAKETLEME İZNİ İLE PROFESYONEL AMBLAJLARDAN BÖLÜNEREK PAKETLENMEKTEDİR.!

 
SET İÇERİĞİNDE 5 LT ŞARAP YAPMAYA YARDIMCI
 
-ŞARAP YAPIM KLAVUZU VE SIRALI UYGULAMALI ANLATIM BİLGİSİ
 
-ŞARAP MAYASI (%16 ALKOL  Birinci kalite Alman üretimi, orta seviye hızda çalışan ve hızlı çöküp kolay berraklaşan Fermentium şarap mayası)
-MAYA BESINI (IOC Glutarom vitaminli maya besini)
-FERM.STOP (fermentasyon sonunda canlı mayayı öldürüp çökmeyi sağlar böylelıkle şişelemede mayalanma olmaz)
+++-POTASYUM METABİSÜLFİT+++ FERM.STOP İLE BİR AMBLAJDA GÖNDERİLİR ŞARABA FERMENTASYON SONUNDA UYGULANIR( Şaraplarda maya ve bakterileri yoketmek ve stabiliteyi sağlamak, şıralarda mayalama öncesi vahşi maya ve diğer mikroorganizmaları bertaraf ederek, aşılanacak mayanın faaliyetini kolaylaştırmak İçin kullanılır)
-BERRAKLAŞTIRMA VE ÇÖKTÜRME SETİ (fermentasyon sonunda fermstop uygulandıktan sonra kullanılır şarabı cam berraklıgına kadar temızler tadı ve rengi güzelleştiri şişelemede ticari ölçüde kalite sağlar)
 
YAPMANIZ GEREKEN SADECE TAZE MEVE YADA %100 MEYVA SUYUNUZU HAZIRLAYIP ŞEKER ORANINI DENGELEMEK VE SETİMİZİ KULLANMAKTIR 3 HAFTADA MÜKEMMEL ŞARAP YAPMANIZI SAĞLAR

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.