Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

PREMİUM PİLSEN 5 LT SET


45.50 TLBİRA  YAPIMINA YENİ BAŞLAYANLAR YA DA FARKLI BİRALAR DENEMEK İSTEYENLER İÇİN  5 LT HOBİ SETİ

5 LT HESAP EDİLEREK EN KALİTELİ MALT ÇEŞİTLERİNDEN ÖZENLE FORMÜLUZE EDİLMİŞTİR 

ADIM ADIM UYGULAMA KLAVUZU İLE YOLLANACAKTIR 

GENEL ÖZELLİKLERİ

OG:1055      FG:1010    ABV:%5,4    EBC:8

MALTLARINIZI KIRILMIŞ OLARAK İSTERSENİZ LÜTFEN MÜŞTERİ NOTUNA YAZINIZ MALTLARIMIZ KESİNLİKLE ÖNCEDEN KIRILIMIŞ YADA PAKETLENMİŞ OLARAK STOKLANMAMAKTADIR !

ÜRÜNLERİN TAZELİĞİNİ KORUMASI İÇİN SİPARİŞİNİZDEN 1 GUN SONRA TAZE OLARAK KIRILIR HAVA ALMAYAN PAKETLERDE MÜHÜRLÜ OLARAK KARGOLANMAKTADIR BÖYLELİKLE ÇOK DAHA LEZZETLİ BİR BİRA YAPAMANİZA YARDIMCI OLMAKTAYIZ MAYŞELEME ESNASINDA SİZLERDE BU TAZELİĞE ŞAHİT OLACAK VE COK KEYİFLİ BİR BİRA ELDE EDEBİLECEKSİNİZ.

ÜRÜN İÇERİĞİMİZDE 

7 AYRI MALT KARISIMI -PREMIUM PILSENER-PILSEN MALT-ASITLI MALT-YULAF MALTI-MÜNİH II MALT-KAREMELA MALT-VİENNA MALT DAN OLUŞMAKTADIR

 

UYGULAMALI FORMÜLDE 3 FARKLI ŞERBETÇİ OTU AYRI AYRI GRAMAJLANIP HAVA ALMAYAN DOYPACKLER İLE TEK KULLANIMLIK OLARAK YOLLANMAKTADIR
AYRICA BİRA SET İİNDE 
ALE BİRA MAYASI 
BİERSOL
SANITASYON SIVISI
YOLLANACAKTIR 
 
5 LT LIK SETİNİZ İÇİN GEREKLI EKİPMANLARINIZ 
 10 LT KAZAN, 5 LT FERMENTER, HAVA KİLİDİ VE TIPASI, DERECE, HİDROMETRE, MALT MAYŞE TORBASI B.İ.A.B. VE DE ŞERBETÇİ OTU TORBANIZ  OLMALIDIR! EĞER SAHIP DEĞİLSENİZ SAYFAMIZDA BİRA YAPIM MALZEMELERI ALANINDA BULABILIRSINIZ
 
ŞİRKET POLİTİKAMIZ GEREĞİ ÖZENLE FORMULE ETTİĞİMİZ SETLERIN AYNI KALITE VE DEĞERLERDE OLMASINA ÖZEN GÖSTERMEKTEYIZ BU NEDEN İLE REÇETELERINI VE ORANLARINI PAYLAŞMAMAKTAYIZ ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKUR EDERİZ.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.