Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

PİLSEN MALT 1 KG (KIRILMIŞ-BÜTÜN)


10.50 TLMALTINIZI İSTER KIRILMIŞ İSTER BÜTÜN OLARAK SİPARİŞ EDEBİLİRSİNİZ

Pilsner, 2 sıralı bahar arpasından üretilmiş ve yüksek olgunluğa sahip bir ana bira maltıdır. Biraya dolgun bir gövde, tat derinliği ve çok açık bir renk kazandırır. Düşük protein ve glukan seviyesi sayesinde yüksek mayşeleme verimi ve kolay süzme sağlar. Açık renk hedeflenen tüm ale ve lager stili biralarda kullanılabilir ve Pale Ale maltına iyi bir alternatiftir. Özellikle Pilsner gibi lager stili biraların yapımında kullanılır.

 

Pilsner maltının başlıca özellikleri şöyledir:

  • Kullanımı: Ana malt olarak, malt bileşiminin %100'üne kadar kullanılabilir
  • Tat-Aroma Profili: Tatlı ana malt tadına ek bal notaları
  • Kullanıldığı Bira Stilleri: Lager başta olmak üzere ale ve lager stili tüm biralar
  • Renk: 4,5 EBC
  • Nem Oranı: %4,7
  • Ekstrakt Verimi (Kuru Olarak): %82,1
  • Protein Oranı: %10,4

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.