Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

KAYIN İSLİ ARPA MALTI 250 GR


8.50 TLWeyermann Kayın İsli Arpa Maltı
Weyermann® kayın isli malt, 2 sıralı bahar arpasından üretilmiş bir özel malttır. Kayın ağacı ateşi üzerinde kurutulan bu malt derin bir is tadı ve aroması sunar. İs tadı arzu edilen tüm ale ve lager stili biralarda kullanılabilir, fakat özellikle Alman isli biraları Rauchbier ve Kellerbier tarzı biralarda tercih edilir.
 
Kayın isli maltın başlıca özellikleri şöyledir:
 
Üretim Yeri: Almanya
Kullanımı: Ana malt olarak, malt bileşiminin %100'üne kadar kullanılabilir
Tat-Aroma Profili: İsli malt tadına ek vanilya ve bal notaları
Kullanıldığı Bira Stilleri: Ale ve lager stili tüm biralar
Şu an stoğumuzdaki partinin tavsiye edilen son kullanma tarihi Mayıs 2022'dir. Nem almayacak şekilde paketlenmiş bu partinin diğer özellikleri ise şöyledir:
 
Renk: 5,0 EBC
Nem Oranı: %4,4
Ekstrakt Verimi (Kuru Olarak): %81,6
Protein Oranı: %10,1

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.