Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

İRİSH MOSS - İRLANDA YOSUNU - 5 GR


16.50 TLBİRA YAPIMINDA KAYNAMANIN SONLARINA DOĞRU KULLANILIR AMACI PROTEİNLERINHIZLI BIR SEKILDE DİBE ÇÖKMESİNE YARDIMCI OLMAKTIR TAMAMEN DOĞAL BİR ÜÜN OLAN İRLANDA YOSUNU BİRA YAPIM MALZEMELERİ KONUSUNDA EN IYILERDEN BIRI OLA BROWLAND İRLANDA TARAFINDAN ÜRETİLMİŞ OLUP FİRMAMIZ TARAFINDAN GETİRTİLMEKTEDİR PROFESYONEL KULLANIM AMAÇLI BÜYÜK AMNLAJLARDAN TURK GIDA KODEKSİNE UYGUN OLARAK BÖLÜNEREK PAKETLENMEKTEDİR

KULLANIM:

HER 5 LT İÇİN 1 GR ÖNERILMEKTEDİR 1 PAKET 25 LT İÇİNDİR !

KAYNAMAKTA OLAN MAYŞENİN SON 15 DAKIKASINDA MAYŞEYE SERPILIR VE ARALIKSIZ KARISTIRILIR 15 DAKIKA KAYNAMA SONUNDA MAYŞE HIZLICA SOĞUTULMALIDIR BÖYLELIKLE PROTEINLERE YAPISAN IRLANDA YOSUNU JELEŞEREK HIZLICA DİBE ÇÖKER VE MAYALAMADAN ÖNCE BİRADAN BU TORTU AYRILIR VE BERRAK BIRA MAYŞENİZ FERMENTERE ALINIR.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.