Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

HİDROMETRE + MEZUR SETİ 3 İŞLEVLİ 0,990 - 1170 DEĞER ARASI


115.50 TLYoğunluk Ölçer (Hidrometre) 3 AMAÇ İÇİN TEK HİDROMETRE

BİRA VE ŞARAP YAPIMINDA ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ KOLAY KULLANIMLI  VE ANLASILIR OKUMA SAĞLAR YANILMA PAYI 1000 DE 1 DİR İDEAL ÖLÇÜM İÇİN MAYŞE YADA GENÇ BİRANIZIN 20 DERECEDE OLMASI TAM SONUCU ALMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR

Yoğunluk ölçer, bira ve şarap yapımında sıvıların yoğunluğunu ölçmede kullanılır. Ölçülen yoğunluk, büyük ölçüde sıvıdaki şeker miktarı ile doğru orantılı olduğu için, mayalanmanın hangi aşamada olduğu mayanın tükettiği şeker miktarıyla belirlenebilir. Tüketilen şeker alkole dönüştüğünden mayalanmanın başında ve sonunda yapılacak yoğunluk ölçümleri kullanılarak oluşan hacmen alkol oranı hesaplanabilir.

0,990 ile 1,100 aralığında özgül ağırlık ölçümü yapabilen bu yoğunluk ölçer hem bira hidrometresi hem de şarap hidrometresi olarak kullanılmaya uygundur.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.