Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

APPLE SANGRİA MİKS 500 ML


35,50 TLAPPLE SANGRİA KONSANTRE KOKTEYL ŞURUBU

ELMA KIRMIZI EKŞİ ÜZÜM VE VİŞNENİN ENFES BİRLEŞİMİ İLE ALKOLLÜ VEYA ALKOLSÜZ HAZIRLAMA OLANAGI SAĞLAYAN BU LEZZETE BAĞIMLI OLACAKSINIZ.

500 ML İLE EN AZ 3 EN FAZLA 4,5LT  APPLE SANGRİA YAPILABILIR 

ALKOLLÜ VEYA  ALKOLSÜZ OLARAK HAZIRLANABILIR

75ML APPLE SANGRİA KONSANTREYE 330ML BUZLU SU BIRKAC DILIM PORTAKAL VE KABUK TARÇIN İLE  EKSTRA FERAHLIK VEREN ALKOLSUZ SANGRİA HAZIRLANABILIR

150ML APPLE SANGRIYA 70 LIK BEYAZ ŞARAP BIRKAÇ DILIM YEŞİL ELMA 1 ADET SODA  1 ADET PORTAKAL YARIM AY KESILIP SÜRAHİ KOKTEYLİ YAPILABILIR 

75ML APPLE SANGRİA 330ML GAZOZ BOL BUZ VE 8L ROM İLE EKSTRA FERAH KOKTEYL YAPILABILIR

DETAYLI TARİFLER İÇİN TANITIM VİDEOSUNU İZLEYİN.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.