Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

APPLE CİDER 5 LT ELMA ÖZÜTÜ %100


45.00 TLÜRÜN İÇERİĞİ %100 MEYVEDİR KESİNLİKLE KIVAM ARTTIRICILAR, PEKMEZ, GLİKOZ, ŞEKER ŞURUBU GİBİ ÜRÜNLER İÇERMEMEKTEDİR

İDEAL GAZLANMA 7-10 GÜN  23℃ - 26  ARASINDA YAPILMALIDIR SOĞUKTA ALANDA VEYA BUZDOLABINDA GAZLAMA YAPILAMAZ DEKSTROZ ŞEKERİ-SIVI GAZLAMA ŞEKERİ-BAL-ŞEKER ŞERBETİ-ESMER YADA BEYAZ TOZ ŞEKER İLE GAZLAMA SÜRELERİ VE ORANLARI DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR

TAVSİYE EDİLEN KULLANIM MİKTARI 5 LT İÇİN 1 PK ÖZÜT + 500 GR DEKTROZ ŞEKERİ EKLENMELİDİR BEYAZ ŞEKER KULLANILACAKSA 400 GR KULLANILIR. DOUBLE GÖVDELİ ÜRÜN YAPMAK İÇİN ŞEKER YERİNE 1 ADET SET DAHA KULLANILMALIDIR  ”MÜKEMMEL SONUÇ İÇİN 4,5 LT KURULUM YAPIN”

 HAZKAT PROFESYONEL MAYA EKSTRA BESİN YADA STARTELE İHTİYAÇ DUYMAZ ! CİDER İÇİN LALLEMAND ESSENTİAL MAYA LALBREW TARAFINDAN ÜRETİLEN BÜYÜK AMBLAJLARDAN BÖLÜNEREK YOLLANMAKTADIR KULLANMADAN ÖNCE SANİTE EDİLMİŞ BİR KAP İÇİNE 200 ML 22℃ - 28℃ SICAKLIKTA ŞIRADAN ALIP MAYAYI ÇÖZDÜRÜP FERMENTERE EKLEYİNİZ BÖYLELIKLE FERMENTASYONUNUZ DAHA HIZLI BAŞLAYACAKTIR. İDEAL FERMENTASYON SÜRESİ 21 GÜN OLMALIDIR !

KURULUM YAPARKEN TEMİZ İÇME SUYU KULLANIN MUSLUK SUYU İLE KURULUM YAPMAYIN SANİTASYON KURALLARINI UYGULARKEN ÖZELLİKLE SON SANITASYON DA İÇME SUYU İLE SANITASYON SIVINIZI HAZIRLAYINIZ FERMENTASYON SURESINCE ÜRÜNE MIKROP VE BAKTERİ KAPTIRMAMAK İÇİN TÜM SANİTASYON KURALLARINI UYUN. !

%7,1 ALKOL ELDE EDİLEBİLİR

BİTMİŞ ÜRÜNDEN 8 İLA 10 ADET ŞİŞE ÇIKMAKTADIR

 ÜRÜNÜMÜZDE KATKI VE KORUYUCU BULUNMAZ PASTORIZE EDİLEREK PAKETLENEN ÜRÜNÜMÜZDE AÇILAN ÜRÜN TAMAMI KULLANILMALI YA DA PARÇA PARÇA KULANILACAKSA BUZDOLABINDA 7 GUN DEN FAZLA BEKLETILMEMELİDİR !

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.