Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

AMBER ALE 23 LT SET


160.00 TL23 LT HESAP EDİLEREK EN KALİTELİ MALT ÇEŞİTLERİNDEN ÖZENLE FORMÜLUZE EDİLMİŞTİR 

ADIM ADIM UYGULAMA KLAVUZU İLE YOLLANACAKTIR 

GENEL ÖZELLIKLERI

OG:1055-1060      FG:1010    ABV:%5,8   EBC:33

MALTLARINIZI KIRILMIS OLARAK ISTERSENIZ LÜTFEN MÜŞTERİ NOTUNA YAZINIZ MALTLARIMIZ KESINLIKLE ÖNCEDEN KIRILIMIS YADA PAKETLENMİŞ OLARAK STOKLANMAMAKTADIR !

ÜRÜNLERIN TAZELİĞİNİ KORUMASI İÇİN SİPARİŞİNİZDEN 1 GUN SONRA TAZE OLARAK KIRILIP HAVA ALMAYAN PAKETLERDE MUHURLU OLARAK KARGOLANMAKTADIR BÖYLELIKLE ÇOK DAHA LEZZETLI BIR BIRA YAPAMANIZA YARDIMCI OLMAKTAYIZ MAYŞELEME ESNASINDA SİZLERDE BU TAZELİĞE ŞAHİT OLACAK VE COK KEYİFLİ BİR BİRA ELDE EDEBİLECEKSİNİZ.

ÜRÜN İÇERİĞİMİZDE 

ÖZENLE FORMÜLÜZE EDİLMİŞ MALTL KARIŞIMI

CANDY SUGAR BİRA ŞEKERİ

UYGULAMALI FORMÜL
 
2 FARKLI ŞERBETÇİ OTU AYRI AYRI GRAMAJLANIP HAVA ALMAYAN DOYPACKLER İLE TEK KULLANIMLIK OLARAK YOLLANMAKTADIR
AYRICA BİRA SETİNDE OLMASI GEREKEN 
AMBER ALE BİRA MAYASI 
BİERSOL
SANITASYON SIVISI
2 ADET TEK KULLANIMLIK ŞERBETÇİ OTU TORBASI
 
23 LT LIK SETİNİZ İÇİN GEREKLI MIKTARLARDA TEK KULLANIMLIK OLARAK YOLLANMAKTADIR AYRICA MASRAF ETMENIZE GEREK KALMAZ 
 
YALNIZCA EKIPMANLARINIZ ARASINDA MALT MAYŞE TORBASI B.İ.A.B. OLMALIDIR EĞER SAHIP DEĞİLSENİZ SAYFAMIZDA BİRA YAPIM MALZEMELERI ALANINDA BULABILIRSINIZ
 
ŞİRKET POLİTİKAMIZ GEREĞİ ÖZENLE FORMULE ETTİĞİMİZ SETLERIN AYNI KALITE VE DEĞERLERDE OLMASINA ÖZEN GÖSTERMEKTEYIZ BU NEDEN İLE REÇETELERINI VE ORANLARINI PAYLASMAMAKTAYIZ ANLAYISINIZ İÇİN TEŞEKKUR EDERİZ

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.