Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

500ML GIDA ONAYLI KÖŞELİ ŞİŞE 6 LI EKO PAKET


21.00 TLGIDA KULLANIMI İÇİN ÖZEL OLARAK URETILMIS KANSOREJEN MADDE İÇERMEYEN ÖZEL PLASTIKTEN MAMUL GIDA BELGELİ ŞİŞELERDİR TÜM ŞİŞELERDE KABARTMA OLARAK SAPLIK BAKANLIGI ONAYLI AMBLEMİ VE KAYIT NUMARASI YAZMAKTADIR ÖZELLIKLEKIRILMAZ VE GÜVENLI OLUSU KILITLI KAPAKLARI SAYESINDE SIZDIRMA YAPMAYAN YAPIDADIR TEKRAR TEWKRAR YIKANIP KULLANILABILIR VEYA KULLAN AT OLARAK KULLANIMADA UYGUNDUR

ÖZELLIKLE SON YILLARIN TRENDI OLAN KAHVE EVLERININ MESHUR SOGUK ICECEKLERINDE VE EV YAPIMI LIMONATA FROZEN LERDE TERCIH EDILEN TAKE A WAY ŞİŞELERDİR.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.