Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

MÜNİH 2 MALT 1 KG (KIRILMIŞ-BÜTÜN)


12.50 TLMALTINIZI KIRILMIS YA DA BÜTÜN OLARAK SİPARİŞ EDEBILIRSINIZ 

Münih 2, Alman 2 sıralı bahar arpasından üretilmiş bir malttır. Biraya dolgun bir gövde, yumuşak içim ve kehribar rengi bir görünüm kazandırır. Koyu renk hedeflenen ale ve lager stilindeki tüm biralarda kullanılabilir, fakat özellikle Avrupa lager stilindeki Münih tarzı lager, Bock tarzı koyu renkli biralar ile Märzenbier ve Oktoberfestbier gibi Alman festival biralarında kullanılır. Genelde özel malt olarak kullanılsa da yüksek enzim içeriği sayesinde malt bileşiminin %100'ünü oluşturabilir.

* Renk: 15-16 EBC

 * Ekstrakt verimi (kuru olarak):  %81,50

* Protein oranı %10

 * Nem oranı %5

 * Koyu renkli bira tariflerinde ana malt olarak %100'e kadar kullanılabilir.

 * Üretim tarihi:  19.01.2021

 * TETT (Tavsiye edilen tüketim tarihi) :  19.01.2023

 * Kırılmış ürünlerin, istenilen aromanın elde edilebilmesi için 2 hafta içinde kullanılması önerilir.

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.