Sitemizden Üyeliksiz Hızlı Alışveriş İmkanı Bulunmaktadır..

HAZKAT PROFESYONEL GIDA ÜRÜNLERİ RESMİ SATIŞ SAYFASINA - Hoş Geldiniz

ÇUKULATA MALT 250 GR


5.50 TL 

   MALT SEÇİMİ YAPILMAMIŞ SPARİŞLER GÜNÜNDE KIRILMIŞ OLARAK YOLLANIR.!      

HER 1 ADET SİPARİŞ 1 KG OLARAK YOLLANIR 

ADET SAYISI KADAR SİPARİŞ TEK PAKETTE GÖNDERİLİR.!        

Chocolate Malt

Chocolate Malt kavrulmuş tatlar ve aromalar arayan bira ustaları için üretilmiş bir malttır. Üretimindeki hassas ve narin fırınlama süreçleri, kavrulmadan kaynaklanabilecek acı ve yanık tatların ortaya çıkmasını engeller. Bu sayede, benzeri ürünlerin aksine, toplam malt içerisinde %10'a kadar kullanım imkanı sağlar. Köpüğün rengini değiştirmez.

Schwarzbier, Bock, Alt, Brown Ale, Porter, Stout gibi koyu renkli ve siyah biraların yanı sıra tüm bira çeşitlerinde rengin arttırılmasında kullanılabilir.

Üretim süreci, Alman Saflık Kanunu (Reinheitsgebot) kurallarına uygun olarak gerçekleştirilmiştir. Bununla birlikte tüm süreçler Avrupa kalite standartlarına (DIN-EN-ISO 9001:2015) ve HACCP yönetim sistemine uygun gerçekleştirilmektedir.

EBC renk değeri 800 ile 1000 arasındadır.
Tüm bira çeşitlerinde %10 oranına kadar kullanılabilir

HAZKAT PERAKENDE GIDA VE PROFESYONEL DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

UYARI

Bu site 24 yaş ve üzeri için uygun olup, kanunlar çerçevesinde belirlenen hobi amaçlı üretimler için yardımcı malzemeler içerir. Firmamız hiç bir şekilde alkollü içki satışı, reklamı, tanıtımı yapmaz ve kesinlikle bu ürünlerin satışı ile ilgili özendirici faaliyetlerde bulunmaz. 24 yaşından küçükseniz ya da site kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız siteden çıkmanız gerekmektedir.

*4733 sayılı TAPDK Kanunu' nun 8. maddesi uyarınca yılda 350 litreyi aşmamak kaydıyla evde fermente içecek üretimine izin verilmekle birlikte bu ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır. İlgili kanunları ve detaylarını bilmek ve uymak tüketici sorumluluğundadır.